top of page
kraniosakralni terapie

Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie je velmi účinným prostředkem k uzdravení, fyzickému i duševnímu. Pomáhá jak při problémech, tak preventivně. Při kraniosakrální terapii jde především o celkovou harmonizaci člověka. Kraniosakrální terapie je vhodná i tehdy, mnohdy právě tehdy, když si západní medicína neví rady s danou obtíží. Zajímají vás zkušenosti a pocity těch, kteří již terapii se mnou měli možnost prožít? Přečtěte si o jejich zážitcích na stránce "reference".


Komu a kdy může pomoci kraniosakrální terapie? Každému a kdykoliv. S pomocí tohoto přístupu a pomocí rukou a napojení terapeuta na čisté energie stvoření, Zdroje, Vědomí může kdokoli získat klíč v odemčení dveří ke svému zdraví, štěstí, naplnění.

 

Kraniosakrální terapie je terapie je dotyková a každá je jiná. Každá terapie je jiná i se stejným člověkem, v různém čase. My sami nikdy nejsme stejní. Nikdy nepřicházíme ve stejném rozpoložení, se zcela identickou energií, problémem…

Terapeut v přístupu kraniosakrální biodynamiky není řešitelem vaší situace, je prostředníkem, který umí přivést vašemu tělu, fyzickému i jemnohmotnému, právě takovou energii a sílu, kterou vy právě potřebujete a přesně na ta místa vašeho těla, kde to potřeba je.

Kraniosakrální terapie
kraniosakralni terapie

Klientovi i terapeutovi jde o navození klidu, pohodlí a důvěry. V počátku terapie je prostor pro povídání, sdílení problémů, trápení, osobních témat – pokud si přejete hovořit. Není to povinná součást. Můžete si přát bez povídání jen se v prostoru ztišit, zklidnit a přejít k vlastní kraniosakrální terapii.


Já, jakožto terapeut vám před zahájením sdělím ještě jednou průběh vlastní terapie na lehátku. Položíte se, uvolníte a relaxujete. 
Terapie probíhá v oblečení, bezpečně, diskrétně, v plném komfortu pro klienta. Pracuji jen já. Skrze mě, jako energetický kanál, k vám proudí potřebné harmonizační energie a vaše tělo si bere, co chce. Celý energetický komplex těla je harmonizován. 


Dochází ke zklidnění mysli, k odpočinku těla, k uvolnění. Dochází k uvolňování bloků v těle (fyzickém, emocionálním, mentálním i vyšších). Jsou spouštěny sebe-uzdravovací procesy těla, pokud byly zablokovány. Neprovádím žádnou cílenou léčbu ani uzdravování za vás. Tato terapie je o harmonizaci těla a uvedení do přirozeného stavu, kdy každý z nás má schopnosti si uvědomit a uzdravit, co potřebuje. To je smyslem a účelem a účinkem této terapie.


Každá terapie je ojedinělá, tak i čas potřebný pro vlastní terapii. Po skončení terapie na lehátku je prostor pro povídání, sdílení a návrat do „reality“. Je vhodné si nechat prostor nejen na celou terapii, ale i po skončení, na doznění. Přímo po terapii si neplánovat nějaké složité aktivity, jak fyzicky, tak mentálně. Ani řízení vozidla nemusí být bezprostředně po terapii vhodné. Pokud je to nutné, pomohu vám se rychleji uzemnit. Intenzivněji proces dobíhá přibližně ještě dalších 72 hodin, v těle se stabilizuje vše, co bylo přijato, vyčištěno, oživeno, odblokováno… V průběhu těchto 3 dní, jsem vám jako terapeut k dispozici pro konzultaci aktuálního stavu a pocitů. 

 

Vlastní terapie stojí 1777,- Kč, pro malé děti 999,-. 
 

Další mé ohodnocení dle vaší spokojenosti, je zcela na vás. S vděčností za vaše rozzářené oči přijímám :)

 

Časový prostor pro kraniosakrální terapii: pro dospělé 1,5 hodiny, pro děti 50 minut.
 

Orientační čas terapie na lůžku 60 minut. U dětí 30 minut. 

 

Při první terapii je třeba počítat s časovým prostorem i na vstupní konzultaci, celkově 120-135 minut společného času a tak provní kraniosakrální terapie je ohodnocena 2555,- Kč.
 

Je vhodná kraniosakrální terapie pro malé děti?

Pokud rodiče vnímají u svého dítěte problém či má dítě již přímo nějakou diagnózu a mají zájem o kraniosakrální terapii pro něj, vždy proběhne nejprve konzultace – osobní terapie s rodičem (většinou maminkou). U dětí do 6/7 let věku jsou jejich problémy vždy energeticky spojené a nemoci a jakékoli projevy u dítěte jsou odrazem nerovnováhy u maminky. V pozdějším věku se přidává více vliv tatínka.
 

Ošetření kraniosakrální terapií u malých dětí se přistupuje, když maminka ví, že je třeba spolupráce a pracuje na tom jejich tématu ona, sama se sebou a samozřejmě také vždy, když dítě má problémy, bolesti, od kterých je možno mu ulevit, aby se netrápilo.
Nicméně řešení spočívá vždy v nalezení a harmonizaci v oblasti příčiny a ta se nachází u maminky (tatínka).
Větší děti, které již jsou schopny posoudit svůj stav a vyjádřit se, sami určí, zda chtějí, aby jim bylo touto terapií pomoženo.

 

Platí, že naprostá většina problémů dětí se vyřeší, pokud opravdu a zcela nastoupí na cestu harmonizace rodič (maminka – tatínek).

V této i jiných terapiích platí, že nezasahuji do svobodné vůle daného člověka.

S JAKÝMI PROBLÉMY UMÍ POMOCI KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE?

Kraniosakrální terapie je komplexní metoda, fungující díky neustálému proudění životní energie (podstata života na Zemi). Pokud energie v těle někde neproudí v dostatečné síle či je zablokována či se někde naopak hromadí, pokud někde uniká nebo je odčerpávána zvenčí (poškozená aura), pak dochází k různým psychickým a zdravotním problémům. Mohou mít jakékoli projevy a jakoukoli intenzitu nepříjemnosti, bolesti, nesnesitelnosti až skoro nechuti žít. Všechny souvislosti našeho života jsou o našem nastavení, našem vyzařování, našem naladění. Pokud se nestaráme o své tělo (všechny jeho části i ty jemnohmotné – emocionální, mentální...) a nežijeme vědomě, pak dochází k určitým deformacím, disharmonii a následně nemocem. Pomocí kraniosakrální terapie se můžete uzdravit z jakékoli nemoci. Není to ale tak, že za vás udělá práci terapeut, mávne jakýmsi kouzelným proutkem. Terapeut není léčitelem, terapeut je prostředníkem. Je to terapeutické podpoře vašeho těla, uvedení do harmonického stavu, aby mohlo znovuobnovit a dojít do plné síly sebe-uzdravovacích procesů.


Léčíte se díky této terapii sami, léčí také příroda a léčí sama existence (Bůh, Život...). Tak jsme stvořeni. Naše těla (buňky) se obnovují, energie čistí, umíme se uzdravit. Někdy je potřeba tomu ozdravnému procesu pomoci, pokud již je harmonie natolik narušena, že energie volně neproudí a člověk se točí v bludném kruhu a sám nenachází cestu ven nebo správný impuls. S kraniosakrální terapií vám vstoupí do života úžasný nástroj k pochopení sama sebe, k vědomému žití a převzetí odpovědnosti za vlastní život.

NOVĚ I ZVÝHODNĚNÉ "BALÍČKY " 

1) Balíček 3x kraniosakrální terapie ÚVODNÍ

Běžně 1x 2555,- a 2 x 1777,- 

Celkem v rámci balíčku 5444,- 

Termín čerpání do 3 měsíců od první terapie.

 

2) Balíček 3x kraniosakrální terapie POKRAČOVACÍ

Běžně 3x 1777,- 

Celkem v rámci balíčku 4666,-

Termín čerpání do 3 měsíců od první terapie. 

 

3) Balíček 5x kraniosakrální terapie POKRAČOVACÍ

Běžně 5x 1777,- 

Celkem v rámci balíčku 7555,-

Termín čerpání do 5 měsíců od první terapie.


 

Platba u všech balíčků najednou, před první terapií 

Láska matka a dcera

Speciální nabídka od 2022
- Rozšířená energetická harmonizační terapie dle individuálních potřeb

Nestačí vám hodinka kraniosakrální terapie a cítíte, že chcete zažít při jedné návštěvě více?
Neomezujme se časem. Čas není parametr ke sledování. Neomezujme se ani postupem běžné terapie.
Vím, že mnoho klientů by potřebovalo strávit na lehátku v mé péči více času než kolik umožnuje kraniosakrální terapie, jak je definovaná jako služba výše.

 

Dopřejte si léčení skrze osobní sezení, povídání i energetické působení v tichu.
Nechte se vést tím, co vaše duše a vaše tělo nyní žádá. Svěřte se do procesu v mém bezpečném prostoru.

Nemusíte vědět, pro co přesně jdete ke mě. Nemusíte vůbec vědět jak a co.
Otevřeme společně, pro jaké léčení si přicházíte. 

Co můžete při základní energetické terapii čekat? 
Spočinutí v tichu na lehátku, kdy skrze mé naladění dojde v dotykovo-energetickém spojení k takovým procesům ve vašem těle, které zrovna potřebujete. Uvolnění, odblokování, spojení, provázání, naplnění, dosycení, harmonizace.
Čas je v tomto případě ohraničen 50 minutami na lehátku. 
- - - - - - - - - - - - - - -

Co můžete při rozšířené energetické terapii čekat? 

Naladění se na vlastní témata, povídání, zvědomování, působení krystalů, vůní a zvuků, uvolnění, naladění se na vlastní duši a tělo v dotykovo-energetické terapii na lehátku s neomezeným potenciálem, znovuzrození,
navnímání si své vlastní životní síly a jiskry svého srdce, uzemnění či otevření duchovních center, podle toho, co je třeba uvést do rovnováhy, zahojení ran v ochranném obalu těla (auře) a cokoli a nic :)
Lépe nic neočekávat, nelpět a jen si přijít pro léčivé spojení sama se sebou.

 

Cena individuální terapie s otevřenější časovou možností 2900,-
Cena individuální terapie hodinové 1270,-

Do poznámky v objednávce uvádějte prosím:
"individuální energetická terapie - základní / individuální energetická terapie - rozšířená ".

Objednejte se na terapii

Kontaktujte nás

Děkujeme za odeslání!

Co je kraniosakrální terapie?
Objednejte se
O terapii
O mně
IMG_20210215_184826.jpg

Průvodkyně životem

Průvodkyně cestou duše zde na Zemi

Terapeutka Australských květových esencí

Terapeutka kraniosakrální biodynamiky

Laktační poradkyně

Kdo jsem?

Ahoj, jmenuji se Pavla Marková


JSEM ŽENA, MATKA, INSPIRÁTORka, PRŮVODkyně CESTOU DUŠE ZDE NA ZEMI …


Odedávna mám, jako mnoho z nás, ráda přírodu. Možná si jí vážím o to více, že žiji od narození v Praze, kde občas je ke ztišení a k přírodě trochu dále. Moje babička mě naučila, jak se starat o květiny, stromy, plodící rostliny a ledacos si vypěstovat. Dětství jsem trávila hodně u ní na venkově v Polabí a také v mých milovaných jižních Čechách. Ten kraj je pro mne doslova magický. Tam je má duše je doma, zde na Zemi. Příroda ke mně promlouvá a já se cítím v každém okamžiku znovuzrozená. Miluji řeku Nežárku, miluji tamní staleté stromy, kamenné přírodní útvary. Baví mě se jen tak procházet, pozorovat, ptát se a naslouchat.

Mnoho let se intenzivně v denním životě zabývám poznáváním sama sebe, souvislostí, lidských vztahů, přírodních zákonitostí a zákonů stvoření. Hledám a nacházím a stále žasnu a raduji se a těším se z každého dne.

Obdivuji energii kamenů, léčivou sílu přírody, účinky bylin a kouzlo květů.

Zabývám se nyní především prováděním a terapiemi:

  • povídání nad tématy, se kterými ke mně lidi přichází – převážně naslouchám a pomáhám klientům, aby si sami přišli na své téma nebo problém, aby si podvědomé vzorce zvědomili a uměli zpracovat a žili šťastně dle svých představ,

  • kraniosakrální terapií (převážně biodynamickým přístupem, intuitivním),

  • terapiemi a poradenstvím k Australským květovým esencím – tvořím osobní esence,

  • konzultacemi k různým životním situacím, které nás, lidské bytosti, trápí,

  • laktačním poradenstvím,

  • podporou žen, maminek v jejich komunikaci s dětmi, napojení na miminko, pracujeme s bloky, traumaty, problémy s kojením, zdravotními problémy miminek (přes maminku a rodinné vzorce),

  • proutkařením

Má cesta vedla také přes velmi nelehké prožitky a zkušenosti, ale právě ty mě dovedly sem a díky nim jsem, kým jsem a prošla jsem transformací a žiji stále vědoměji. Jsem vděčná nejen za ty krásné prosvětlené dny, ale i občasné propady, protože ty vždycky přináší přerod.  

Uvědomila jsem si již potřebu být více v přírodě a žít mé životní poslání. Šla jsem cestou přes různé terapie, semináře, duchovní učení, práci s bylinkami, krystaly … a mi vstoupily do života Australské květové esence. Již přes téměř sedm let jsou součástí mého života, soukromě i terapeuticky pro ostatní (lidi i zvířátka).

Jsem také maminkou úžasné holčičky, která je mou velkou transformační pomocnicí a učitelkou. Naplňuje mě, když mohu ostatním pomáhat na cestě k nalezení sebe sama, neboť každý příběh, který se ke mě dostane, je i tématem pro mě a prostorem pro můj růst a také pro to, že již vím, že toto je cesta mé duše, že to je mé poslání.

Vycházím při svém tvoření a podpoře ostatních ze svého středu, napojení na Zdroj a Matku Zemi. Jsem vděčná, že mám tuto možnost. Děkuji Vesmíru, děkuji Matce Zemi, děkuji Sobě…

 

Vaše Pavlínka  -  terapeut, průvodkyně životem

Kotva 1
Vděčnost a hojnost

Vděčnost a hojnost

S důvěrou v požehnání pro mé další tvoření, v souladu s cestou mé duše - předávání mých darů lidem a žití v souladu s dechem Matky Země, pouštím se v letošním roce do zhmotňování další vizí, které mají být projeveny do hmoty.
 

Tvořím Prostor Jednoty - Prostor Lásky.

Nachází se v kraji řeky Nežárky, v kraji třeboňských rybníků, luk a lesů. kde příroda stále dýchá přirozeným dechem...

Tam byla má duše napojena již narozením a mé vědomí sahá i do dob dávno minulých, kdy v tomto kraji přebývala jsem.

 

Tvořím rodový prostor a věřím, že hojnost a podpora mi bude dána, aby se podařilo vystavět nejen obytný dům ladící s krajinou, ale v něm i prostor pro setkávání lidí, kteří hledají a mají naleznout pro sebe pomoc a navrácení na svou cestu, do rovnováhy, do zdraví, do proudu života... Bezpečný a požehnaný prostor pro setkávání, ladění a vzájemnému sdílení. Povídání i mlčení, klid i tančení, bytí i žití, odevzdání se i tvoření.

 

V Prostoru Jednoty bude prostor i pro rozjímání v přírodní zahradě, meditace a léčení v kamenném kruhu a vše, co umožní sám život. 

Ve vděčnosti a s podporou těch, kterým mám co předat, otevřít, uzdravit, které mohu naladit a inspirovat, těším se na vše, co k naplnění mých vizí přichází a má být přijato, pochopeno a prožito.


 

VDĚČNOST, HOJNOST, POŽEHNÁNÍ


Ocenit mé tvoření pro vás a pro celek můžete také darem

na účet č. 1251262026/3030

Uveďte prosím vždy slovo DAR do předmětu platby. 

 

Děkuji ze srdce, s láskou a vděčností za každou podporu, abych mohla jít dále cestou služby lidem a Matce Zemi, v hojnosti a bezpečí, abych mohla tak skrze sebe na Zemi přinášet a držet potřebné světelné spektrum a vědomí Zdroje.

Přispíváte tak mé tvorbě ve všech rovinách. 


Nechť všem nám proudí hojnost všeho, co ke své vědomé cestě životem potřebujeme.


🔆 SVĚTLO, INSPIRACE, VĚDOMÍ 🔆

Kontakt

Kontakt

Ing. Pavla Marková

Jindřichův Hradec - Studio Svatojánská 156
 

Praha 10 - Vědomý Prostor - Jesenická 24

a kdekoli jinde v přírodě :)

esencesvetla@gmail.com

+420 777 227 565

IČ: 71277978

Kde se můžeme potkat?

Volat mi můžete nejlépe Po-Pá: 9:00-17:00. Preferuji první SMS či email kontakt.

Pokud se nedovoláte nebo potřebujete řešit něco urgentního v jiný čas, pošlete prosím SMS, budu vám volat brzy zpět, můžeme si domluvit přes SMS čas telefonátu.

Většina mé činnosti není vázána na místo, záleží na naší dohodě. Terapie mohou probíhat i v přírodě. Kraniosakrální terapie, terapeutická sezení probíhají v Prostoru Souznění v Jindřichově Hradci a ve Vědomém Prostoru na Praze 10. 

Konzultace, terapie a poradenství může probíhat i u vás doma nebo online.

Laktační poradenství je kdykoli možné i přímo ve zdravotnickém zařízení.

Osobní esence tvořím nejčastěji na dálku, po předchozím osobním kontaktu, terapii, konzultaci nebo i jen dle zadání emailem či jiným online způsobem.

Semináře, školení, kurzy – Praha, Jindřichův Hradec.

Studio

Studio

V Praze mě najdete ve
Vědomém Prostoru na adrese Jesenická 24, Praha 10
www.vedomyprostor.cz

V jižních Čechách mne naleznete

v mnou vytvořeném a vyladěném 
Prostoru Souznění umístěném v centru
magického Jindřichova Hradce - Svatojánská 156

www.facebook.com/ProstorSouzneni

Termíny vždy dle předchozí dohody.

20211209_095725.jpg

Kraniosakrální terapie provádím na těchto výše uvedených místech, jiné terapie, konzultace a poradnu mohu vést i kdekoli jinde, jak se nám vždy bude líbit :)

Těším se na vás a těším se, že vy se těšíte na sebe, sebepoznání, sebeuzdravení
a že toto může přijít díky mnou poskytnuté podpoře.
S láskou a vděčností.

bottom of page