top of page

Kraniosakrální terapie a dotek duše


Kraniosakrální terapie s přesahem

- kraniosakrální terapie a dotek dušeMůžete ode mě očekávat takovou službu, pokud ji potřebujete a žádáte.


Hledáte odpovědi na své otázky a i přesto, že na svém uzdravení, harmonizaci a rozvoji pracujete, nedaří se vám najít ty hlavní odpovědi?


Mám možnost náhledu do celkového obrazu vaší situace a do klíčových příčinných souvislostí a aktuálních odrazů různých vzorců, nastavení, programů a bloků ve vašem těle.

Proč vás sužuje ta která nemoc, bolest, nerovnováha, určité poškození daného orgánu či místa v těle. Mnoho otázek, na které vám samotným nechodí odpovědi. Skrze clonu podvědomí si sami sobě nevidíme do příčin a do souvislostí.


Součástí běžné kraniosakrální terapie není diagnostika a není potřebný podrobný rozbor stavu s klientem. Kraniosakrální terapie se děje v moudrém napojení těla na sebeuzdravné procesy a nepotřebuje rozbor, nepotřebuje k úspěchu pochopení, mnoho slov a jiné mnohdy zavádějící kroky.


Já však nabízím nyní i tuto rozšířenou službu, neboť mám možnost v průběhu kraniosakrální terapie v průběhu propojení energií otevření energií vnímat více souvislostí a tak pokud to to ode mě žádáte a energii formační pole Vašeho těla se mi otevře (je tedy v souladu s cestou vaší duše, abyste uviděli již hlouběji do příběhu a abych vám já to pomohla zvědomit) mohu vám sdílení nabídnout.

Z mnohých terapií mám zkušenost, že takto je to možné a dochází k úžasným momentům, aha efektům, uvědomění a pochopení, což je významným krokem v opuštění starých vzorců.

Je vhodné počítat s delším časem než běžnou hodinu a půl na kraniosakrální terapii, jelikož potřebujeme čas na potřebné otevření se před vlastní energetickou prací na lehátku a také na následné propojení všech rovin všech informací které vyvstanou a to i skrze slova.


Služba je vhodná pro vás, pokud víte (cítíte) co vás trápí, víte, že již je čas, abyste se s danou záležitostí vypořádali a s onou nerovnováhou rozloučili, když jste si mnohé programy a vzorce ze svého života a ze své minulosti již připustili a když chápete, že neexistují náhody a vše má svou příčinu.


3 - 5 takových rozšířených terapií, s kombinací technik bývá vždy potřebných, tedy součástí využití této mé služby je i rozhodnutí vytrvat v procesu.

Mé dary mám tímto způsobem umožněno použít jen tam, kde jsou žádané a oceněné.


Tedy nejsou součástí běžné kraniosakrální terapie do takové hloubky.

Sama kraniosakrální terapie vede vás samotné k projevení sebe-vědomí, sebelásky a vlastní životní síly. Tak i lehčeji přichází navnímání si potřebných dalších kroků a čím dál snadnější žití a lehkost bytí.


Má rozšířená služba je pro ty, kteří nyní cítí potřebu udělat razantní kroky a dále neotálet a pohnout se z místa, když mnohé je nevyhovující neprospěšné a nevyživující tělo a duši.


S láskou jsem zde pro vás


Pavla Maya M.


žena, matka
milovnice přírody
terapeut
průvodce
tvůrce Esencí Světla
tvůrce Prostoru Souznění
38 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page