top of page

Kojení s láskou 

Kojení je přirozenou součástí láskyplné péče a vztahu matky s dítětem, ale i otce s dítětem. Pochopení významu a přínosů kojení je klíčové pro přístup rodičů k dítěti, jejich vztahu a dává dítěti možnost bezpečného láskyplného základu jeho nového života. Tak může vyrůst ve zdravou sebe-vědomou lidskou bytost, která ví, jaké je její místo v proudu života a málokdy sama sebe ztratí.

 

PŘIROZENÉ KOJENÍ USPOKOJUJE V RANÉM DĚTSTVÍ NAPROSTOU VĚTŠINU POTŘEB DÍTĚTE

 

Na základě mých zkušeností, vzdělání, životní cesty a mých darů vám jako laktační poradkyně mohu nabídnout určitý přesah. Vnímám lidské bytosti (vše živé) komplexně, hledám propojení, souvislosti, příčiny.

Cítím, že nelze nahlížet izolovaně na jakýkoli problém bez znalosti souvislostí, pokud při jeho řešení, uzdravení chceme jít cestou, kdy najdeme klíč i zámek, aby již se nám daná situace do života znovu nevracela. Podstatné je, že chtít změnu chcete vy.

Kraniosakrální terapie není jedinou oblastí, ve které vám mohu být nápomocna. Působím také jako Laktační poradkyně a ráda vám předám své zkušenosti a cenné rady, pokud se chysáte zakládat rodinu nebo vás čeká přírůstek, laktační poradkyně Pavla Marková je tu pro Vás!

 

www.kojenislaskou.cz

Laktační poradkyně
bottom of page