10122012318_edited_edited.jpg

Pavel Krejčí

Jde o neuvěřitelně harmonizující proces. Tělo i duše se uklidní, díky hlubokému stavu relaxace a práce terapeuta. Cítíte přísun nové energie, neřešitelné se stává řešitelným, vše vidíte čistě a jasně. Ještě mnoho dní poté jsem cítil na těle i na duši blahodárné účinky kraniosakrální terapie. Všem terapii vřele doporučuji!

Karolína Nová

Kraniosakralni terapie je velice ojedinělý zážitek, navozující zcela netušené pozitivní duševní stavy. Tělo i psychika se vám srovná do jedné harmonické linie a začnete vše vidět novýma očima. Najdete novou sílu do života, jako by vám spadl kámen ze srdce. Kdo to nezkusil, neví o co přichází.

Daniel Vrba

Já na tyhle věci moc nevěřím, ale kamarádka mě přesvědčila, že to má smysl. Nevěděl jsem kudy kam, byl jsem na dně, potřeboval jsem relax, restart, cítil jsem se hrozně jak fyzicky, tak psychicky. Po terapii jsem se cítil skvěle, najednou mi šlo vše od ruky a začaly se dít skvělé věci. Funguje to!

"Pavlínku znám relativně krátký čas, ale pokud ji znáte i vy asi se shodneme, že je to člověk, z kterého máte velmi příjemné pocity a rádi s takovým člověkem strávíte neomezeně dlouhý čas, protože je vám s ním proste dobře. Když jsem se dozvěděl, že provádí i kraniosakrální terapii a mohu si tuto metodu s ní vyzkoušet, neváhal jsem ani chvíli. Zjistil jsem si jen základní informace, ale jen minimum, abych nebyl předpojatý a šel jsem na terapii. Metoda má harmonizovat duši i tělo. Jak to probíhalo? Ležel jsem na zádech, přikrytý dekou a za příjemné relaxační hudby se mě terapeutka jemně dotýkala od kotníků postupně až po hlavu. Dotyky byly příjemné a celkem se "nic" nedělo, až do bodu, kdy se objevil nějaký neuralgický bod, kde se má duše a tělo potřebovaly harmonizovat a bylo to velmi silné. Můžete cítit teplo i chlad, můžete si poplakat, i to se mi stalo, a po terapii se cítíte jako nový člověk. Zajímavé je, že například i u mě se začala po jednom sezení, vlastně ležení, léčit jedna chronická záležitost ze sportovního zranění, kterou bych vůbec nečekal, že to může ovlivnit a kterou jsem ani nedoufal, že mi někdo pomůže nějakým způsobem zlepšit. Na úrovni duše a traumat z dětství si možná ani působení terapie neuvědomíte, ale některé věci se pak jakoby samovolně zlepší a vy se cítíte lépe. Není potřeba zacházet do dalších detailů, vím, že každá takováto terapie je jiná, pro daného člověka v jiný čas, pro různé lidi s různými příběhy... ale rozhodně tuto metodu mohu doporučit a naprosto rozhodně právě s touto krásnou bytostí - Pavlínkou."

Karel V.